Місце для спільного розвитку!

20 Січ 2021

UFV ВИСТУПАЮТЬ СУБРЕЦІПІЄНТАМИ ГРАНТУ USAID

ГС “Українська продовольча долина“ (Ukrainian Food Valley) за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку в Україні – AГРО, що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл впроваджуватимуть програму “ Зимова школа GESI“, що триватиме із січня 2021 по січень 2022 року.

Ця програма допоможе жінкам-фермерам та недостатньо представленим групам в агробізнесі ефективніше керувати бізнесом, продавати свою фермерську продукцію та використовувати нові можливості сільського господарства, взяти на себе відповідальність та керувати ризиками, пов’язаними із впровадженням інноваційних виробничих технологій.

Це також може допомогти жінкам/особам з недостатньо представлених груп диверсифікувати свою виробничу діяльність шляхом розгалуження на несільськогосподарські підприємства, що є важливим механізмом зменшення ризиків та розвитку стабільнішого цілорічного доходу.

Програма АГРО – це п’ятирічний проект, що фінансується USAID і реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл та має на меті прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки, деталі: https://www.facebook.com/usaid.agro/.

Інформацію про участь у програмі “Зимова школа GESI“ ви знайдете за посиланням: https://ukrainianfoodvalley.org/event/zimova-shkola-gesi/,  або за телефоном 050 846 888 2.
Контактна особа – виконавчий директор Ukrainian Food Valley, Наталія Маєвська, e-mail: ufv.org@gmail.com

Найближчі заходи

Останні новини