Місце для спільного розвитку!

17 Чер 2023

Представники UFV взяли участь у навчальному візиті до Познанського університету природничих наук в рамках програми UniClaD

Наталія Маєвська, науковий консультант, та Анна Малівська, менеджер проєктів громадської спілки «Українська продовольча долина» взяли участь у навчальному візиті до Познанського університету природничих наук, що відбувся із 12 по 16 червня 2023 р. у м. Познань (Польща).

Учасники візиту розглянули практичні кейси та взяли участь у наступних заходах у Познанському університеті природничих наук: Дендрологічний парк та Музей, Центр сільськогосподарських та харчових технологій, Експериментальна лабораторія агропродовольчої економіки, Центр технологій обробки деревини, Дослідна станція «Пшиброда», що спеціалізується на інноваціях у молочному виробництві та виробництві біопалива. Також учасники навчального туру відвідали наступні організації: Продовольчий кластер «Lukashevich» Познанського технологічного інституту, Центр логістики та новітніх технологій, ВеликопольськаГільдія, продовольчий кластер «Leshchynskie Flavors».

Даний візит є частиною програми проєкту “Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості” (скорочено – UniClaD), що співфінансується програмою Європейського союзу ERASMUS+.

Найближчі заходи

Останні новини