Місце для спільного розвитку!

11 Жов 2023

Представники UFV взяли участь у навчальному візиті до Університету Вальядоліду в рамках програми UniClaD проєкту ERASMUS+

Наталія Маєвська, науковий консультант, та Анна Малівська, менеджер проєктів громадської спілки «Українська продовольча долина» взяли участь у навчальному візиті до Університету Вальядоліду, що відбувся із 1 по 7 жовтня 2023 р. у м. Вальядолід (Іспанія). Також, Наталія Маєвська взяла участь у засіданні Спостережної Ради проєкту UniClaD, що відбулось із 8 по 11 жовтня 2023 р. у м. Паленсія (Іспанія).

Учасники навчального туру розглянули практичні кейси та відвідали наступні організації: Науковий парк Університету Вальядоліда, Науковий парк Університету Вальядоліда, Технологічний центр зернових технологій Itagra, Технологічний центр CARTIF, Асоціація харчової промисловості VITARTIS та Міжпрофесійна молочна лабораторія регіону Кастилья-Леон.

Засідання Спостережної Ради відбулося у кампусі Університету Вальядоліду у Паленсії, де Члени Правління проєкту UniClaD представили звіти про діяльність, а також обговорили та ухвалили робочий план на наступні 6 місяців.

Даний візит є частиною програми проєкту “Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості” (скорочено – UniClaD), що співфінансується програмою Європейського союзу ERASMUS+.

Найближчі заходи

Останні новини