Місце для спільного розвитку!

Проєкти

МІНІ-МВА

Програма МІНІ-МВА розроблена Ukrainian Food Valley у рамках  Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО  для жінок-фермерів і недостатньо представлених груп населення. Це — студенти і молодь, літні люди та люди із особливими потребами, внутрішньо переміщені особи, ветерани АТО і представники національних меншин, що проживають у сільській̆ місцевості. 

Програма є продовженням навчального онлайн курсу «Зимова школа GESI». Вона розпочнеться у вересні 2021 й триватиме 12 місяців.

Детальніше

Проєкт SHE FARMS
Навчання мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) підприємств основам бізнесу та допомога у підвищенні економічної й технічної ефективності. Мережа з понад 100 ММСБ з напрямків агро: зерно, овочі-фрукти, ВРХ, виробники сирів, крафту, екотуризм, агроконсалтинг та дистрибуція. Вона створена UFV за підтримки програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). 
Бенчмаркінг у партнерстві з Agrohub
Аналіз ефективності підприємств в порівнянні з іншими господарствами з подібними грунтово-кліматичними умовами: ЕВІТDA по культурах, врожайність, факторний аналіз, ціна реалізації, собівартість тощо.
 5-модульна освітня онлайн-програма «Зимова школа для цільової групи GESI»
UFV — переможець грантового конкурсу USAID 2021 на створення 5-модульної освітньої онлайн-програми «Зимова школа для цільової групи GESI» для агропродовольчих МСП Півдня України (жінок, молоді та літніх людей у сільській місцевості, людей зі слабких слухом, ветеранів АТО).