Місце для спільного розвитку!

МІНІ-МВА

Програма МІНІ-МВА розроблена Ukrainian Food Valley у рамках  Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО  для жінок-фермерів і недостатньо представлених груп населення. Це — студенти і молодь, літні люди та люди із особливими потребами, внутрішньо переміщені особи, ветерани АТО і представники національних меншин, що проживають у сільській̆ місцевості. 

Програма є продовженням навчального онлайн курсу «Зимова школа GESI». Вона розпочнеться у вересні 2021 й триватиме 12 місяців.

Учасники програми

Програма МІНІ-МВА розроблена Ukrainian Food Valley у рамках Програми АГРО для жінок-фермерів і недостатньо представлених груп населення. Це — студенти і молодь, літні люди та люди із особливими потребами, внутрішньо переміщені особи, ветерани АТО і представники національних меншин, що проживають у сільській̆ місцевості.

У цьому році UFV надає стипендії на навчання представникам семи провідних аграрних університетів України. З ними влітку були підписані Меморандуми про співпрацю, і це сприятиме розвитку МВА програм у регіонах.

До навчання на платній основі запрошуються представники агробізнесу. Учасники курсу мають відповідати критеріям цільової аудиторії програми, а також успішно пройти співбесіду. 

Критерії для відбору слухачів аграрної МІНІ-МВА:

-власники/керівники мікро-, малого, чи середнього підприємства (ММСП)

– працюють у сфері:

1) плодоовочівництва

2) м’ясо-молочного бізнесу

3) птахівництва

4) аквакультури

5) кондитерського та крафтового виробництва.

Також до навчання запрошуються експерти з аграрної, харчової та супутніх сфер.

Вітаються слухачі зі всієї України, у тому числі з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях та Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, проте перевага надається учасникам із Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Черкаської областей.

Структура програми

МІНІ-MBA 2021-22 складатиметься із 12 модулів: 

– 10 навчальних модулів

– 1 виїзний модуль на агропідприємство

– 1 модуль — захист проєктів. 

Між модулями учасники виконуватимуть домашні завдання, працюватимуть у малих групах під керівництвом менторів та у фіналі представлять два випускні проєкти: індивідуальний та груповий.

Програма розпочнеться у вересні 2021 року та триватиме 12 місяців. Навчальні модулі проводитимуться у форматі онлайн двічі на місяць. Усний матеріал перекладатиметься мовою жестів.

Завдання програми

Програма допоможе створити в Україні критичну масу аграрних підприємців, які будуть здатні керувати ризиками, пов’язані з запровадженням прогресивних технологій виробництва. 

Навчання на міні-МВА допоможе аграріям диверсифікувати свою виробничу діяльність шляхом відкриття нефермерських підприємств, що є важливим механізмом зниження вразливості до кризи та отримання більш стабільних доходів. 

Учасники програми зможуть

– Отримати системні знання з сучасного агровиробництва. 

– Розвинути управлінські та лідерські якості.

– Реалізувати концепт long life learning.

– Долучитись до нетворкінгу у мережах SHE FARMS та UFV, отримати обмін досвідом, ідеями, проєктами, товарами, налагодити зв’язки з цільовими ланцюгами створення вартості.

 

За інформацією щодо можливостей участі у програмі, будь ласка, звертайтесь до Наталії Маєвської, виконавчого директора Ukrainian Food Valley, +38 050 846 888 2, ufv.org@gmail.com.