Місце для спільного розвитку!

20 Сер 2021

Викладачі програми міні-МВА UFV обговорили новий курс на підготовчій конференції. Міні-МВА 2021-22 для аграріїв стартує вже у вересні

Провідні експерти Ukrainian Food Valley провели конференцію викладачів МІНІ-МВА програми, що є продовженням онлайн навчальної програми Зимова школа GESI та співфінансується Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку в Україні – AГРО( Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл!

Автори концепту та викладачі-експерти онлайн МІНІ-МВА обмінювались досвідом та методиками, що були здобуті під час викладання у Зимовій школі, обговорювали особливості роботи онлайн із значною кількістю учасників, які вже пройшли конкурсний відбір та очікують на старт програми наприкінці вересня 2021 року.

UFV надають стипендії на навчання представникам семи провідних аграрних університетів України, із якими влітку 2021 р. були підписані Меморандуми про співпрацю.

Також до навчання на платній основі запрошені представники агробізнесу, що мають успішно пройти співбесіду та відповідати критеріям цільової аудиторії програми Міні-МВА, а саме виступати у ролі власника/керівника мікро-, малого, чи середнього агропідприємства (ММСП), що працює у сфері:

– плодоовочівництва,

– м’ясо-молочного бізнесу,

– птахівництва,

– аквакультури,

– кондитерського та крафтового виробництва,

 

а також є експертами:

– аграрної,

– харчової та супутніх сфер зі всієї України, у т.ч. із тимчасово окупованих територій та АР Крим, проте перевага надається учасникам із Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Черкаської областей.

 

Про програму:

Програма МІНІ MBA складатиметься із 12 модулів (9 навчальних модулів, 1 виїзний модуль на агропідприємство, захист проєктів), розпочнеться у вересні 2021 року та триватиме 9 місяців. Навчальні модулі проводитимуться у форматі онлайн двічі на місяць, за вийнятком виїзного модулю.

Між модулями учасники виконуватимуть домашні завдання, працюватимуть у малих групах під керівництвом менторів та у фіналі програми представлять 2 випускні проєкти: індивідуальний та проєкт групи.

Навчальна програма перекладатиметься мовою жестів.

Очікування учасника програми:

Розвиток управлінських та лідерських спроможностей задля покращення ефективності бізнесу, реалізація концепту “long life learning”, підвищення комунікативних навичок, нетворкінг у мережі SHE FARMS та UFV, мережі обміну досвідом, ідеями, проектами та товарами для налагодження зв’язків з цільовими ланцюгами створення вартості.

Заповнюйте заявку на участь у конкурсі на навчання за посиланням

Щоб отримати більше інформації щодо можливостей участі у програмі, звертайтесь до виконавчого директора Ukrainian Food Valley, Наталії Маєвської, 050 846 888 2, ufv.org@gmail.com

Найближчі заходи

Останні новини