Місце для спільного розвитку!

24 Кві 2020

UniClaD – МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ ERASMUS+

Громадська спілка “Українська продовольча долина” (Ukrainian Food Valley) – учасник проекту “Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості” (скорочено – UniClaD), що співфінансується ERASMUS+, програмою Європейського союзу!

Метою проекту, що розрахованого на 36 місяців, є розвиток потенціалу університетів як складової частини агропромислових кластерів. Створення інноваційних центрів як передумови для розвитку та успішного функціонування агропромислових кластерів.

Проект спрямований на створення 8 експертних центрів в університетах у співпраці із підприємствами-партнерами, що й майбутньому матимуть змогу трансформуватись у реальні кластери.

Експертні центри будуть присвячені різним галузям: аквакультурі та управлінню водними ресурсами, виробництву та переробці молока, ІТ технологіям у машинобудуванні, біотехнології в птахівництві, сільському туризмі, що забезпечать вплив на місцевий розвиток.

 

Основними завданнями проекту UniClaD є:

– розвиток ланцюжка: магістр – аспірант – дослідник як первинна частина та дослідник – проектант – виконавець як другорядна частина;

-залучення бізнесу, місцевих органів влади, науки та освіти до співпраці в рамках кластерів, заснованих на принципах безпрограшності;

– підвищення потенціалу бізнесу, науки та освіти для розвитку та роботи в рамках кластеру.

 

Консорціум проєкту – 9 країн-учасниць, 24 організації!

 

Слідкуйте за новинами проекту на сторінці Ukrainian Food Valley у  Facebook!

Найближчі заходи

Останні новини