Місце для спільного розвитку!

28 Кві 2021

UKRAINIAN FOOD VALLEY ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ІЗ СНАУ

27 квітня 2021 року Голова Ukrainian Food Valley та керуючий партнер Sustainable Strategies Institute Наталія Гордійчук відвідала Сумський національний аграрний університет, де ознайомилися із матеріально-технічною базою університету, відвідала провідні науково-дослідні лабораторії, провела продуктивні переговори із ректором університету Володимиром Ладикою. Також Наталія Гордійчук презентувала програму «Міні МВА» на економічному факультеті СНАУ.

За підсумками візиту між Сумським національним аграрним університетом і Ukrainian Food Valley було підписано меморандум про спільну освітню діяльність спрямовану на просвітництво, підвищення обізнаності представників агробізнесу щодо кращих світових практик, подолання застарілих підходів та технологій ведення агробізнесу і формування нової інтелектуальної еліти країни.

Першим етапом співпраці між UFV та СНАУ стане запуск управлінської МВА програми на базі університету. Методологія програми розроблена експертами, методистами та викладачами UFV та буде реалізована із залученням провідних викладачів університету,  міжнародних викладачів МВА-програм, експертів-викладачів UFV та вітчизняних та міжнародних практиків агробізнесу!

Дізнатись більше інформації щодо участі у навчанні можна за телефоном 050 846 888 2, контактна особа – виконавчий директор UFV Наталія Маєвська.

Найближчі заходи

Останні новини