Місце для спільного розвитку!

02 Гру 2021

UFV СТВОРЮЄ НОВІ ЛАНЦЮГИ ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ

Ukrainian Food Valley як бізнес-освітня платформа працює над розвитком зв’язків агріфуд екосистеми України!

Зокрема компанії-члени Спілки створюють між собою нові можливості для розвитку та партнерства.

Наталія Гордійчук, Голова Спілки та засновниця компанії «Агрітема», та Ніна Зилюк, членкиня Ради Спілки, запросили Тетяну Шмаглюченко, членкиню спільноти SHE FARMS UFV, спільно відвідати виставку SITEVI, що відбулась з 30 листопада по 2 грудня 2021 р.  у Франції.

Тетяна Шмаглюченко, засновниця винограднику «Шалені Доли» (Balmy Valley), Одеська область: «Завдяки виставці отримала можливість проконсультуватися в спеціалістів компанії Van Iperen щодо особливостей живлення та подолання дефіциту окремих елементів на винограднику. На разі «Шалені Доли» працюють над впровадженням міжкущевої обробки насаджень пальцевим культиватором, а завдяки участі у виставці мали нагоду ознайомитись із роботою ручних акумуляторних інструментів по догляду за виноградом, що підвищують ефективності виконання ручних операцій, знайомство з провідними розсадниками.

Вдячна UFV та «Агрітемі» за можливість відвідання виставки. Плануємо на наступний рік закласти експерименти із препаратами компанії для підвищення стійкості рослин до кліматичних стресів та покращення живлення найулюбленіших сортів винограду».

Для довідки:
SITEVI – одна із найпровідніших виставок сучасних агротехнологій у виноградарстві. Деталі за посиланням: https://en.sitevi.com/SITEVI/About-Sitevi

 

Найближчі заходи

Останні новини