Місце для спільного розвитку!

16 Вер 2021

UFV провела вступний вебінар для нових учасників МІНІ-МВА

15 вересня громадська спілка “Українська продовольча долина” провела вступний вебінар для нових учасників онлайн програми МІНІ-МВА, яка стартує 24 вересня 2021 року.

Метою події було ice-breaking та презентація діяльності спілки. Також студенти дізнались  деталі навчального процесу. Розробники концепту МІНІ-МВА – Наталія Гордійчук та Марина Маслова – розкрили програму та розповіли про завдання, що очікують на учасників.

Анна Малівська, менеджер спільноти UFV, анонсувала найближчі події та можливості, що відкриваються для учасників нетворкінгової мережі Ukrainian Food Valley. А Наталія Маєвська, виконавчий директор UFV, ввела у курс організаційних питань навчання.

У свою чергу, учасники Зимової школи GESI поділились власним досвідом та практичними досягненнями з попереднього навчання, а також висловили очікування від МІНІ-МВА. Загалом усі мають “бойовий” настрій та з нетерпінням очікують початку програми.

Про програму:

Програма МІНІ-MBA складатиметься із 12 модулів (9 навчальних модулів, 1 виїзний модуль на агропідприємство, захист проєктів). Вона розпочнеться 24 вересня 2021 року та триватиме 9 місяців. Навчальні модулі проводитимуться у форматі онлайн двічі на місяць, за винятком виїзного модулю.

Між модулями учасники виконуватимуть домашні завдання, працюватимуть у малих групах під керівництвом менторів та у фіналі програми представлять 2 випускні проєкти: індивідуальний та груповий.

Навчальна програма перекладатиметься мовою жестів.

Очікування учасника програми:

Розвиток управлінських та лідерських спроможностей задля покращення ефективності бізнесу, реалізація концепту “long life learning”, підвищення комунікативних навичок, нетворкінг у мережі SHE FARMS та UFV, мережі обміну досвідом, ідеями, проектами та товарами для налагодження зв’язків з цільовими ланцюгами створення вартості.

Заповнюйте заявку на участь у конкурсі на навчання за посиланням

Щоб отримати більше інформації щодо можливостей участі у програмі, звертайтесь до виконавчого директора Ukrainian Food Valley Наталії Маєвської, 050 846 888 2, ufv.org@gmail.com

Найближчі заходи

Останні новини