Місце для спільного розвитку!

25 Лип 2021

UFV ПРОДОВЖУЮТЬ РОЗВИВАТИ МЕРЕЖУ ВІТЧИЗНЯНИХ АГРО-МВА ПРОГРАМ

У липні 2021 року Голова Громадської спілки Ukrainian Food Valley (UFV) та керуючий партнер Sustainable Strategies Institute Наталія Гордійчук провела зустріч із керівництвом Таврійського державного агротехнологічного університету, під час яких презентувала авторські навчальні програми Ukrainian Food Valley та міжнародні проєкти, у яких бере участь UFV!

За підсумками візиту між університетом та Ukrainian Food Valley було підписано Меморандум про співпрацю спрямовану на просвітництво, підвищення обізнаності представників агробізнесу, поширення кращих світових практик та технологій ведення агробізнесу, подолання застарілих підходів і формування нової інтелектуальної еліти країни.

Першим етапом співпраці між UFV та агро ВНЗ стане навчання майбутніх менеджерів МВА-програм на онлайн програмі Міні-МВА, що була розроблена експертами Ukrainian Food Valley і проводиться за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку в Україні – AГРО, що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл!

Навчальна програма перекладатиметься також мовою жестів!

Наступним кроком співпраці UFV та агро ВНЗ стане запуск управлінської МВА програми на базі університетів. Методологія програми розроблена експертами, методистами та викладачами UFV та буде реалізована із залученням провідних викладачів університету, міжнародних викладачів МВА-програм, експертів-викладачів UFV та вітчизняних та міжнародних практиків агробізнесу!

Дізнатись більше інформації про участь у навчанні можна за телефоном 050 846 888 2, контактна особа – виконавчий директор UFV Наталія Маєвська.

Найближчі заходи

Останні новини