Місце для спільного розвитку!

26 Гру 2017

Підтримуємо кластерний рух!

Ukrainian Food Valley підтримуватиме кластерний рух в 2018! 
Минулого тижня 19 грудня в Офіс реформ КМУ / Reforms Delivery Office CMU разом з Радою з розвитку інновацій КМУ та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтримки Ukrainian Food Valley та Німецько-української промислово-торгівельної палати організували та провели Всеукраїнський Круглий Стіл “Перспективи розвитку кластерних ініціатив у 2018 році. Критерії кластерів та досвід їх створення в країнах ЄС”.

Зустріч викликала неабиякий ажіотаж з боку кластерів, представників влади, громадськості та агенцій регіонального розвитку зі всієї України. Всього зустріч відвідало більше 80 осіб, серед яких від кластерів зареєструвалося більше 20.
На наступний рік Ukrainian Food Valley разом з партнерами, усіляко сприятиме розвитку кластерів в агропромисловому комплексі, адже згідно домовленостей між українським урядом та Європейською Комісією на 2018 рік українські кластерні організації матимуть можливість інтегруватися до європейської та міжнародної кластерної спільноти, отримати фінансову та технічну підтримку в рамках програми сусідства ЄС за умови синергитичної кластерної політики на національному та регіональному рівнях.

Фотозвіт з події: https://www.facebook.com/pg/ReformsDeliveryOfficeCMU/photos/?tab=album&album_id=1070378283110991
Відеозвіт з події: https://www.facebook.com/ReformsDeliveryOfficeCMU/videos/1069637559851730/

 

Найближчі заходи

Останні новини