Місце для спільного розвитку!

20 Лют 2018

Максимум цінності: Online Organic Innovative

Органіка - це не тільки світовий тренд, це реальна можливість для розвитку дрібних і середніх виробників. Підтримка яких є пріоритетом у всіх країнах. Команда AgropotrEx (с) 

 

Вітаємо Марію Махновець, Дмитра Титаренка та команду  AgroportEx з презентацією по справньому інноваційного продукту для українського ринку!

Ми живемо у світі диджиталізації, технології розвиваються з шаленою швидкістю і вже важко уявити собі сучасну людину без карманного гаджета. 

Адаптований до аграрного ринку Маркетплейс, що гарантує доступ для покупців з усього світу до первинного ринку органічної продукції України.

AgroportEx є альтернативою традиційним українським дошкам об’яв та закордонним спеціалізованим майданчикам.

 

Ось вона цінність: 
 
Для виробників: збільшення обсягів продажу (переважно експорту) та виручки, прямі контакти з надійними покупцями
Для покупців: найнижча ціна (без посередників), перевірені та постійні продавці,
простежуванність виробничо-збутових ланцюгів.
 

Юзабіліті: 

Додаток максимально простий у використанні: “..Після реєстрації завантажити свій сертифікат органік. Після його верифікації товари з’являться в списку доступних для продажу. Продавець буде отримуватимуть запити тільки на свої товари, а після підтвердження угоди – прямі контакти.” – у покупця все працює по схожому аглоритму, має можливість отримати повідомлення про товари, які його цікавлять на любій мові.

По завершенню угоди продавець та покупець – формують репутаційну історію один одного оцінками і відгуками.

 

 

Ви спитаєте: “А як же конкуренти?”
 
“Якби UBER працював на ринку органічних операторів – це був би наш основний конкурент.” – жартує Дмитро. “Тому що закордонні площадки не адаптовані до ринку і не мають навіть мобільної версії сайту, а українські – до продажу органіки. На них немає цільових покупців”.
  
Хочу-хочу-хочу:
 
Команда AgroportEx захистили авторські права і реєструють компанію за участю першого іноземного інвестора. MVP для айфон і андройд заплановано на квітень.
Поспішайте першими протестуваті товар на українських та міжнародніх виставках та підтримати проект! 
Слідкуйте за новинами!
 

Найближчі заходи

Останні новини