Місце для спільного розвитку!

24 01

Методологія розробки «живої» експортної cтратегії

Деталі заходу

В Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] відбудеться воркшоп для управлінців агрокомпаній та учасників ініціативи Ukrainian Food Valley. У фокусі запланованого воркшопу – експортний потенціал українських агропродовольчих компаній, як один з пріоритетних напрямків розвитку сектору загалом.

Саме за експортні ринки сьогодні змагаються великі національні виробники. Це стосується виробників як сировини так і продуктів. Паралельно малий та середній бізнес намагається пробитися власними силами з крафтовими чи нішовими продуктами на глобальний ринок. І якщо перші мають можливість залучити експортні агенції та експертів з просування на міжнародних ринках, то другі дуже часто обмежені в можливостях і доступі до міжнародних мереж та експертизи по роботі на нових ринках.

Розуміючи складність виходу на зовнішні ринки малого та середенього агробізнесу, Ukrainian Food Valley, спільно з Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], розробили одноденний управлінський воркшоп. Завданням якого буде сформувати стратегічне бачення виходу на нові ринки для МСБ. А також запропонувати методології та підходи до управління продуктом та визначення ключових клієнтів. 

Серед запрошених спікерів – викладачі kmbs, експерти з експортних стратегій та топ-менеджери, що сьогодні працюють на міжнародних ринках:
Едуард Мальцев (заступник декана kmbs з питань розвитку та інновацій)
Oksana Shchehelska (керуючий партнер компанії Strategic та викладач kmbs курсів із стратегії бізнесу)
Инна Сосновская (Inna Sosnovskaya) – експерт у розробці експортних стратегій для компаній В2В-сектору, керівник проектів Strategic з міжнародного розвитку бізнесу, радник декана Києво-Могилянської бізнес-школи.
Viktor Oksenyuk (лідер проектів kmbs, експерт розвитку кластерів)
Анна Морозова (засновниця компанії УкрАп)
Nataliya Gordiychuk (керівник програми AgriFoodMBA, засновниця команії Агрітема)
Mariia Makhnovets (консультант по експорту органічної продукції, запрошений спікер по кластерах).

Тривалість воркшопу – один день (8.30-21.00). Взяти участь в навчанні можуть топ-менеджери та власники, які мають досвід управління бізнесом не менше 5 років. 


***

З усіх додаткових питань – звертайтеся, будь ласка, до Oleg Venger, координатора Ukrainian Food Valley – 096 259 64 37 – oleg.venger.jr@gmail.com

Умови реєстрації

  • Учасники, що пройдуть відбір, покривають 25% вартості (3000 грн), решту 75% - оплачує Ukrainian Food Valley. Дедлайн подачі заявок – 23 січня, 14.00.