Місце для спільного розвитку!

26 10

УЧАСТЬ UFV У ПРОЄКТІ UniClaD ERASMUS+

Деталі заходу

Дата: 26/10/2021
Час: 09:00 - 18:00
Мова: англійська
Реєстрація: закрита подія

Перша зустріч учасників проєкту UniClaD програми ERASMUS+ у офлайн форматі відбулась в Україні!

Громадська спілка “Українська продовольча долина” вже третій рік поспіль бере участь у проєкті “Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості” (скорочено – UniClaD), що співфінансується програмою Європейського союзу ERASMUS+.
Через обмеження спричинені пандемією COVID-19, взаємодія учасників проєкту UniClaD відбувалась у онлайн форматі, а навчальні подорожі та візити були відкладені.

З 26 по 29 жовтня 2021 учасники Проєкту вперше мали нагоду зустрітись у повному складі у офлайн-форматі! Впродовж чотирьох днів учасники взяли участь у наступних подіях:

– 26 жовтня 2021 р. організували та провели екскурсію до села Івки Богуславського району Київської області, де учасники Проєкту відвідали приватне підприємство “Доообра ферма”, що спеціалізується на вирощуванні малої та великої рогатої худоби та виготовленні твердих та м’яких сирів. Учасники відвідали музей сиру, що знаходиться на території ферми та продегустували продукцію ферми. Даний кейс відповідає спеціалізації R&D лабораторії, що була заснована при Полтавському державному аграрному університеті.

– 27 та 28 жовтня 2021 р. на базі Білоцерківскього національного аграрного університету, що є партнером Проєкту, були проведені воркшопи та відбулась презентація R&D лабораторії, обладнання якої було оновлене за рахунок коштів Проєкту UniClaD. Спеціалізація лабораторії – аквакультура.

– 29 жовтня 2021 року було проведено засідання Спостережної Ради Консорціуму, де відбулось звітування членів, що відповідальні за створення R&D лабораторій в Україні, Молдові та Айзербайджані на базі аграрних університетів.

Проєкт UniClaD має на меті розвиток потенціалу аграрних університетів як складової частини агропромислових кластерів.
Місія проекту – створити інноваційні R&D центри як передумови для розвитку та успішного функціонування агропромислових кластерів у майбутньому.

Детальніше про проект можна дізнатись за посиланням: http://uniclad.net/

Умови реєстрації