Місце для спільного розвитку!

24 11

СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНСЬКОЇ АГРОПРОДОВОЛЬЧОЇ ЕКОСИСТЕМИ

Деталі заходу

Дата: 24/11/2020
Час: 10:00 - 14:00
Мова: українська
Місце: Zoom

Наталія Маєвська, виконавчий директор UFV, виступила спікером онлайн конференції “Українська агропродовольча сфера: перспективи та інновації”.

Виступ на тему «Стан та перспективи української агропродовольчої екосистеми» викликав багато запитань у учасників. Відповіді та індивідуальні консультації були надані у чаті конференції, а також спілкування продовжується у вигляді інтеграції учасників конференції у бізнес-ексоситему UFV!

Тези із виступу Наталії: “UFV сприяє розвиток кластерного руху в Україні завдяки участі у програмі ERASMUS+, проект UniClaD, де ми виконуємо роль інтегратора agrifood-бізнес екосистеми. Мета проекту – створення 4х екселенс-центрів на базі провідних аграрних ВУЗів України, що у подальшому покликані стати каталізаторами розвитку кластерних ініціатив у регіонах їх присутності! Експерти UFV володіють методологією розвитку кластерних ініціатив та приймають активну участь у розробці навчальних програм проекту UniClaD!”

Подивитись конференцію у записі можна за посиланням: https://eit-food.kt.kharkov.ua

Організаторами онлайн конфернції виступили Європейський інститут інновацій і технологій в області агрофуд (EIT Food) та ТБІ «Харківські Технології»!

Умови реєстрації

  • https://eit-food.kt.kharkov.ua