Місце для спільного розвитку!

21 12

Управління фінансами сільськогосподарських підприємств

Деталі заходу

Дата: 21/12/2018
Час: 19:00 - 20:30
Мова: українська
Реєстрація: 18:30

Відкрита подія від UFV та IFC!

Ми у UFV часто повертаємось до теми фінансів, оскільки це основа основ, кровоносна система кожного бізнесу!

Разом із нашими партнерами із IFC (Міжнародної фінансової корпорації, однієї з п’яти інституцій Групи Світового банку) ми прагнемо допомогти фермерам отримати фінансування для розвитку їхнього бізнесу!

Із цією метою у п’ятницю, 21 грудня 2018 року, ми проведемо відкриту подію «УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ», де презентуватимемо нову концепцію ворк-шопів, які стартуватимуть у 2019 році та включатимуть блок «Фінанси с/г підприємств».

Ворк-шоп розрахований на власників, розпорядників, фінансових директорів, економістів, бухгалтерів господарств/фермерів, що ведуть бізнес самостійно, хочуть покращити свої вміння управляти фінансами, прагнуть отримати базові знання щодо управління грошовими потоками.

 

Під час відкритої події у п’ятницю 21-го грудня можна буде ознайомитись із концепціями фінансів в аграрному підприємстві та вимогами у зв’язку з залученням коштів, а також отримати відповіді на наступні запитання:

-Яка насправді реальна вартість залучених ресурсів?
-Яким чином гроші кредиторів («Чужі гроші») допомагають вашому бізнесу?
-Яка різниця між «балансовими грошима» та «реальними»?

На ці та інші важливі запитання у сфері фінансів відповість Єгор СКЛЯРОВ, співзасновник та фінансовий директор ТОВ «Сейм-Агро» (вирощування зернових та олійних культур, 2300 га земельного банку, Сумська обл.)

Від заснування господарства «Сейм-Агро» займався стратегічним розвитком, звітністю та фінансовим управлінням підприємством, в тому числі залученням фінансування з зовнішніх джерел. Має досвід трейдингу на сировинних ринках, з використанням ф’ючерсних контрактів.

Освіта: Leeds University Business School, Магістр «Banking and International Finance» (Великобританія),  КНУ ім. Т.Г. Шевченка, спеціальність «Міжнародна економіка».

 

Щоб зареєструватись – тисніть тут!

Ви отримаєте підтвердження реєстрації на імейл, вказаний у реєстраційній формі!

 

За додатковою інформацією будь-ласка звертайтесь до виконавчого директора Ukrainian Food Valley Наталії МАЄВСЬКОЇ за фоном: +38 050 846 888 2.

Умови реєстрації

  • Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації!