Місце для спільного розвитку!

12 09

ЦІННОСТІ ЯК ЗЕРНО ВСІХ БІД І ПЕРЕМОГ

Деталі заходу

Дата: 12/09/2019
Час: 19:00 - 21:00
Мова: українська, російська
Реєстрація: 18:30
Цінності – це зерно, з якого все або починається, або закінчується.
Ви ж пам’ятаєте, що культура їсть стратегію на сніданок, правда?
 
Найчастіше всього організації не приходять до управління за корпоративними цінностями добровільно. Скоріш за все – це вимушений крок, що був зроблений задля вирішення проблеми на певному етапі розвитку!
 
Поштовх до формування цінностей в організації може надавати прагнення до мети, підвищення ціннісної пропозиції продукту, робота над брендом роботодавця, пошук “своїх” людей, вихід на міжнародний ринок, розробка стратегії, нарешті, передача своєї справи у спадок. Або вирішення операціних питань: низька прибутковість, висока плинність персоналу, конфлікти в команді, низька мотивація і залученість…
 
На нашій візійній зустрічі Ви зможете дізнатися на що впливає робота з цінностями та попрактикуватись на прикладі вітчизняних та законродонних кейсів коректно формувати власні цінності в організації!
 
У цьому нам допоможе ментор з управління за цінностями Ігор СОЛОДОВ.
 
УПРОГРАМІ:
1. Зняти цінності зі стіни. Як визначити, чи працює ваша організація за цінностями.
2. Як цінності впливають на стратегію і продукт, функціональну архітектуру і культуру лідерства.
3. Цінності як екосистема організації і культурний код сімейного бізнесу
4. Кейси. Питання та відповіді.
5. З чого розпочати роботу з цінностями
 
СПІКЕР:
Ігор СОЛОДОВ, ментор сенсів для керівників, співзасновник Urban Space 100 та Solodov.projects. Через цінності власника та команди Ігор допомагає розкрити культурну перевагу організації, що дозволяє відірватися від конкурентів і виділитися на ринку. Серед клієнтів Ігоря такі компанії як RedHead Family Corporation (тм «Антошка»), Група компаній «Арикол», VISA, Wargaming, SoftServe, DTEK, Interpipe, МТС, OPENMIND, Terrasoft, Leroy Merlin, Auchan, Rozetka та інші. У професії більш 10 років, розвитком лідерів займається більше 20 років. Вирішив стати тренером після семінару Павла Шеремети про лідерство у 1999 році.

Умови реєстрації

  • Варість участі складає 300 грн. з 1 учасника!