Місце для спільного розвитку!

21 01

“SWEET TRADE: Як успішно експортувати солодощі, фрукти, ягоди та горіхи з України до Близького Сходу”

Деталі заходу

Дата: 21/01/2019
Час: 11:00 - 18:00
Мова: українська
Реєстрація: 10:30

У рамках підготовки до торгової місії від ФАО (ООН) і ЄБРР за підтримки уряду України, що вирушить завойовувати арабський світ у березні 2019 року відбудеться тренінг “SWEET TRADE: Як успішно експортувати солодощі, фрукти, ягоди та горіхи з України до Близького Сходу”.

Організатори та спікери: ФАО, ЄБРР, Ukrainian Food Valley, Українська плодоовочева ассоціація, асоціація “Укркондпром”, платформама EastFruit, UAFES.

У ПРОГРАМІ:

. Чому Близький Схід? Детальний аналіз ринків кондитерської та плодоовочевої продукції з точки зору експортних перспектив. Рейтинг країн та товарів з найбільшим ринковим потенціалом. Як розвинути експорт свіжої ягоди?
. Що потрібно знати про своїх візаві? Культура та релігія, бізнес-середовище, доступ на ринки та бар’єри, особливості ведення переговорів та заключення контрактів.
. Як поставляти не те, що є, а те що купуватимуть? Аналіз споживчих трендів та преференцій арабських країн: від смаків до упаковки. Різниця в підходах до просування В2В та В2С. Розрахунок собівартості та доцільності експорту у кожному конкретному випадку.
. Чек-ліст експортера. Дрібниць не буває: від візитівок до краватки, від логотипу до неймінгу.
. Взяли і зробили: аналіз успішних кейсів з перших рук.

Умови реєстрації

  • Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації!