Місце для спільного розвитку!

28 01

Створення закупівельної групи в галузі HoReCa

Деталі заходу

Захід спрямований до управлінців/власників українських закладів громадського харчування та представників фірм-постачальників гастрономічного сектору. Воркшоп базуватиметься на досягненнях проекту Купуймо Разом та досвіді найбільшої польської гастрономічної закупівельної групи Gastronomiczna Grupa Zakupowa Horeca, яка зосереджує понад 3500 учасників (ресторанів, готелів та кейтерингових фірм) та близько 50 постачальників.

На захід запрошує Київський Центр Компетенцій закупівельних груп започаткований в рамках проекту Купуймо Разом. Воркшоп організовано за підтримки та сприяння Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] та Ukrainian Food Valley. Серед спікерів експерти консультанти закупівельних груп:

– Маріуш Косьцьолек (Mariusz Kościołek) – Член Ради Правління фірми Hinode – оператора найбільшої в Польщі закупівельної групи у сфері HoReCa;
– Томаш Будзяк (Томаш Будзяк) – Координатор проекту Купуймо Разом;
– Консультанти – представники Центру Компетенцій закупівельних груп.

Під час воркшопу буде представлено бізнес-модель функціонування польської закупівельної Gastronomiczna Grupa Zakupowa Horeca та пропозиція адаптації цієї моделі з метою започаткування першої в Україні закупівельної групи HoReCa. Кожен учасник заходу матиме можливість ознайомитись з перевагами використання інноваційної платформи спільних закупівель та привілеями засновників і перших учасників створюваної закупівельної групи. Всі учасники воркшопу отримають посібник „Як створити закупівельну групу B2B як прибутковий стартап?”, виданий в рамках проекту Купуймо Разом.

Головною метою заходу є обговорення та спільне визначення потенційних перешкод, які можуть виникнути на шляху запровадження закупівельної групи у сфері HoReCa, а також опрацювання робочих рішень для їх подолання. 
Для досягнення поставленого результату використовуватиметься методологія Running Lean StartUp, з якою детальніше ознайомитись можна на e-Learning платформі Проекту [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] – лекції 8, 9 та 10 (програма 2017).

На завершення буде підбито підсумки проведених практичних занять в групах та зібрано зворотну інформації від учасників воркшопу. Окрім того буде представлено детальний план та графік започаткування закупівельної групи HoReCa в Україні з використанням інформаційних інструментів.

Детальна інформація про проект Купуймо Разом на інтернет-сторінці: www.kupuimorazom.org.ua

Умови реєстрації

  • Участь вільна за умови попередньої реєстрації!
  • Дедлайн подачі заявок: 24 січня 18:00.
  • З усіх додаткових питань - звертайтеся, будь ласка, дo: Oleg Venger - ufv.org@gmail.com | Andriy Tsyaputa - andriy.tsyaputa@kupuimorazom.org.ua