Місце для спільного розвитку!

01 02

Розвиток сільської місцевості

Деталі заходу

Сільська місцевість відіграє важливу роль в економічному та соціальному розвитку переважної більшості країн у світі. Наразі вона перебуває в процесі активних змін, як в Європейському Союзі, так і за його межами. На подальший сталий розвиток сільських регіонів здійснюють вплив такі загальні проблеми сучасності, як зміна клімату, глобалізація, міграція, а також нові звички, щодо стилю життя населення. Активні зміни приносять з собою ряд можливостей, однак, створюють і цілу низку викликів. Перед політичними діячами, відповідальними за розвиток сільської місцевості, постає фундаментальне запитання – 
як можна покращити ефективність відповідних політичних заходів, спрямованих на підтримку сільських регіонів?! 
Маючи у розпорядженні лише обмежені засоби, доцільність їхнього використання на ті чи інші заходи відіграє провідну роль. Відповідно, аналіз потреб і можливостей окремих сільських регіонів має стояти у фокусі тих, хто планує політику для їх подальшого розвитку.

Спікери:
Mariya Yaroshko – модератор події та експерт Німецько-українського агрополітичного діалогу при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій. 
Roman Korinets – експерт офісу реформ при Міністерство аграрної політики та продовольства України.
Вадим Ткачук – експерт з Национальный университет биоресурсов и природопользования.
Олена Бородіна – Голова Координаційної Ради Мережі сільського розвитку.
Іван Фурсенко – Перший Заступник Керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад.

Умови реєстрації

  • Участь вільна за умови попередньої реєстрації!