Місце для спільного розвитку!

28 02

ПРАКТИЧНІ ОСНОВИ АГРОФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ БАНКІВ

Деталі заходу

Дата: 28/02/2019
Час: 19:00 - 21:00
Мова: українська
Реєстрація: 18:30

Ukrainian Food Valley (UFV) та KMBS запрошують Вас прийняти участь у презентації чотириденного тренінгу «ПРАКТИЧНІ ОСНОВИ АГРОФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ БАНКІВ» від Петра БОГАЧЕВИЧА, провідного незалежного консультанта з агрофінансування з багаторічним досвідом роботи на українському та зарубіжних ринках.

Чому агросектор залишається недофінансованим, незважаючи на свою прибутковість, зростання та перспективність? Чому тільки декілька банків системно працюють з агроклієнтами, а інші фактично декларують агрокредитування ? На то є багато причин, і одна з найголовніших – це дефіцит глибоких знань сектору та належних компетенцій у банках, оскільки агро сектор має свою специфіку.

Таким чином, відповідне рішення для банків створив Петро Богачевич – провідний незалежний український консультант з агрофінансування, який має український та міжнародний досвід та практику. Це – 4 денний курс «Практичні Основи Агро Фінансування для Банків», який висвітлює фундамент знань необхідний банкірам для роботи з агро-МСБ та фермерами.

ТРЕНІНГ РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ: банківських спеціалістів – менеджерів по роботі з клієнтами, аналітиків, ризик-менеджерів, членів кредитного комітету, керівників банку, які не мають системних агрономічних або агроекономічних знань. Даний інтерактивний курс розкриває практичні основи агрофінансування для однакового розуміння основ усіма учасниками агрокредитного процесу в банку, що допоможе покращити рівень знань з аграрного виробництва (особливо на операційному рівні), систематизувати та доповнити базові знання з агрофінансування, і в результаті зможе наблизити банк до розкриття потенціалу агросектору.

ДАНИЙ КУРС ПОТРІБЕН ЯКЩО:
– Ваш Банк прагне розвивати агрофінансування для агро-МСБ, оскільки аграрна галузь є одним з небагатьох в Україні, яка розвивається і росте незважаючи на економічні негаразди;
– Ваш Банк хоче розвивати своїх співробітників та покращувати знання агро-МСБ;
– співробітники банку мають різний рівень підготовки, знань з агросектору, не системне розуміння основ агрофінансування і є потреба отримати знання та ідеї у даній сфері.

28 ЛЮТОГО 2019 року о 19:00 у KMBS за адресою вул. Волоська 8/5 відбудеться презентація тренінгу під час якої у Вас буде можливість провести тест-драйв всього курсу, задати питання щодо курсу та обговорити деталі курсу.

 

Маєте додаткові запитання, телефонуйте: +38 050 846 888 2.

Умови реєстрації

  • Вхід на тест-драйв вільний за умови попередньої реєстрації!