Місце для спільного розвитку!

14 03

ПОБУДОВА ЕФЕКТИВНОЇ КОРПОРАТИВНОЇ СТРУКТУРИ АГРОБІЗНЕСУ!

Деталі заходу

Дата: 14/03/2019
Час: 19:00 - 21:00
Мова: українська
Реєстрація: 18:30

Продовжуємо юридичну підготовку до агросезону-2019!
Наступна подія -“Побудова ефективної корпоративної структури агробізнесу. Новелли законодавства 2019”!

ПОДРОБИЦІ:
Вільний ринок землі, що неминуче насувається на Україну, відкриє для вітчизняного бізнесу нові горизонти щодо залучення іноземного кредитування та інвестицій, підвищить вимоги до ефективного управління та корпоративного структурування бізнесу, підніме на новий рівень питання корпоративної безпеки та захисту інвестицій!

Однак, як показує практика корпоративні структури існуючого українського агробізнесу являють собою заплутаний лабіринт, який знижує рівень як ефективності, так і захисту інтересів бенефіціарів.

Якою повинна бути структура бізнесу, на які юрисдикції звернути увагу та які виклики стоятимуть перед агробізнесом у зв’язку як і з новими перспективами так і з обмеженнями, що наближаються розповість адвокат, керуючий партнер Юридичної Фірми Kosovan Legal Group Анатолій Косован.

Також Ви дізнаєтесь, які зміни сталися в чинному валютному та земельному законодавстві в 2019 році.

Щоб отримати додаткову інформацію про діяльність Kosovan Legal Group – перейдіть за посиланням: https://www.facebook.com/kosovanlegal/?ref=bookmarks

У ПРОГРАМІ ЗАХОДУ:
1. Побудова ефективної корпоративної структури агробізнесу:
• Готуємось до ринку землі, кредитування, залучення інвестицій;
• Підвищуємо ефективність бізнесу;
• Захищаємо свій бізнес.
2. Новелли законодавства 2019:
• Земельне законодавство;
• Валютне законодавство.

СПІКЕР:
Косован Анатолій – адвокат, керуючий партнер Юридичної фірми Kosovan Legal Group, що спеціалізуються виключно на обслуговуванні аграрного бізнесу.
Понад 15 років досвіду в агросфері, юридичний супровід створення та подальшої діяльності аграрного холдингу із земельним банком більше 125 000 га, юридичний аудит 48 аграрних компаній, структурування 29 угод щодо купівлі аграрного бізнесу, постійний автор блогів на AgroPortal, Agravery та інших медіа ресурсах.

Умови реєстрації

  • Вхід вільний за умови попередньої реєстрації! Ви отримаєте підтвердження реєстрації протягом доби на вказаний імейл!