Місце для спільного розвитку!

01 11

Плодово-ягідні напої: “Чи є тут бізнес”?

Деталі заходу

Дата: 01/11/2018
Час: 19:00 - 21:00
Мова: українська
Реєстрація: 18:30

Просідання цін на плодово-ягідну продукцію на свіжих ринках через збільшення площ плантацій та гарні врожаї у 2018-му змушує виробників нести збитки. Експерти радять виходити на експорт. Так, але і якість повинна бути найвищою!
А що робити із некондиційною сировиною? Зберігати, заморожувати, переробляти – потрібні значні інвестиції у обладнання та інфраструктуру. Малі та середні виробники часто не мають таких коштів.
А ось про професор Литовченко із Інституту садівництва НААН пропонує альтернативу – вітчизняні технології переробки за демократичними цінами, що можуть дозволити собі навіть найменші виробники!
Модні нині сидри, плодово-ягідні вина, джеми, соки та цілющі бальзами – загалом понад 50 патентів на унікальні рецептури та численні відзнаки “За якість” на міжнародних конкурсах!
Про свій досвід співпраці із українськими виробниками у четвер, 1 листопада, о 19:00 розповість Олександр Михайлович Литовченко, технолог, визнаний експерт із переробки плодово-ягідної продукції на напої та джеми!

Щоб отримати додаткову інформацію про технології проф. Литовченка – перейдіть за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1BaU2n8I_Plhe8b94-ZYmJArDDFh3QR-U

У ПРОГРАМІ ЗАХОДУ:
1. Технології виготовлення напоїв від професора О.М. Литовченка: плодово-ягідні вина, цілющі бальзами, медові напої та сидри, чи є тут бізнес? Досвід практиків.
2. Законодавчі зміни № 6693: відміна ліцензії на виготовлення плодово-ягідних вин, що змінилось?
3. Вихід на ринок із крафтовими напоями.

СПІКЕР: Олександр Михайлович ЛИТОВЧЕНКО, професор Інституту садівництва НААН України.

За додатковою інформацією будь-ласка звертайтесь до виконавчого директора Ukrainian Food Valley Наталії МАЄВСЬКОЇ за фоном: +38 050 846 888 2.

Умови реєстрації

  • Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації!