Місце для спільного розвитку!

15 03

Implementation of the Lean Farming Philosophy

Деталі заходу

Сільське господарство відіграє важливу роль в економічному та соціальному розвитку України. На разі ми спостерігаємо непересічну зацікавленість в інвестуванні в агросферу, впровадження нових технологій, бурхливий розвиток IT-інновацій в цій сфері. Усі зусилля та ресурси направлені на підвищення ефективності процесів в сільському господарстві за рахунок використання сучасних технологій та використання передових матеріалів, автоматизації та модернізації обладнання. За останнє десятиліття, в українському сільському господарстві відбулася справжня технологічна революція.

Такі радикальні зміни в технологіях і підходах, вимагають радикального зміни в у відношенні, як і до працівників з боку роботодавця, так і працівників до своєї роботи, наявності в них бажання постійно навчатися та покращувати свою діяльність орієнтуючись на кінцевого споживача. Сільському господарству потрібні кваліфіковані, мотивовані, добре навчені працівники, люди, з системним підходом до виробничих процесів та міцною етичною основою.

Ощадливе сільське господарство – це новий виклик для філософії LEAN, як в Україні, так і в цілому світі.

Як підвищити ефективність роботи та зменшити кількість помилок та проблем? Як започаткувати на своєму підприємстві процес постійного вдосконалення? Як сбалансувати навантаження працівників та заохотити їх до процесу вдосконалення їх роботи? 
На ці та інші питання та інші питання є відповідь в філософії Ощадливого Фермерства (LEAN Farming®). 
Будемо дискутувати на наступній події від Ukrainian Food Valley

Спікер:
Roman Romantsov – консультант з Ощадливого виробництва, представник LEAN Farming® в Україні 

Умови реєстрації

  • Участь вільна за умови попередньої реєстрації!!!