Місце для спільного розвитку!

03 04

Human side of Change при впровадженні нових технологій

Деталі заходу

Дата: 03/04/2018
Час: 19:00 - 20:30
Мова: українська,російська
Реєстрація: 18:45

Швидкість і інтенсивність змін в навколишньому середовищі наростає. І для того, щоб гнучко і швидко реагувати на ці виклики, компанії впроваджують нові технології, змінюють оргструктуру і процеси, шукають співробітників з новими компетенціями. Однак кількість цих змін настільки велика, що власники компаній все частіше схиляються до думки, що їх співробітники Не здатні і Не готові прийняти зміни і працювати по-новому.
Це не тільки українська реальність – згідно думки Асоціації Професіоналів по Управлінню Змінами, в США це світова тенденція. Організації, які не вміють керувати «людською стороною у змінах» втрачають ринкову маневреність і недоотримують бізнес-дохід. Фінансові директори агрокомпаній б’ють на сполох – «якщо імплементація Нового не приводить до використання його результатів персоналом компанії, то інвестиція неефективна».

Запрошуємо Вас на практичний майстер-клас для обговорення наступних питань:

– Як оцінити готовність різних груп керівників і співробітників компаній до проекту змін?
– Чи можливо заздалегідь визначити причини потенційного опору, конфліктних ситуацій і необхідні умови для переходу на новий стиль роботи стейкхолдерів (учасників змін)?
– Які загальні принципи ефективного «human side of Change» при впровадженні організаційних змін?

Спікер: 
Ирина Чернышова (Iryna Chernyshova) – Certified Change Management Professional ™.
Експерт в галузі управління змінами на організаційному та індивідуальному рівнях, консультант, бізнес-тренер і сертифікований аналітик по соціальному профілем поведінки Людей PDA International, член міжнародної асоціації професіоналів в управлінні змінами (ACMP, USA), засновник СhangeImpulse і творець однойменної методології СhangeImpulse.
Місія СhangeImpulse (http://changeimpulse.com.ua/) – супроводжувати і закріплювати результати трансформацій в компаніях, що прагнуть до business excellence. 

Умови реєстрації

  • Участь вільна за умови попередньої реєстрації!