Місце для спільного розвитку!

01 03

FreshBiz: Changing the way you play life

Деталі заходу

Дата: 01/03/2018
Час: 19:30 - 21:30
Мова: українська,російська
Реєстрація: 19:15

Сучасне бізнес-середовище є надзвичайно інтенсивним і динамічним, що вимагає від нас ще більшої гнучкості мислення та вміння швидко знаходити і використовувати нові, неординарні рішення задач, що постають перед нами.
Чому трапляється так, що знання, отримані нами тим або іншим шляхом, не втілюються у життя? 
Одна з найвагоміших причин тому – внутрішні підсвідомі обмеження і переконання. 

Ukrainian Food Valley за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні та MASHAV – агенції з розвитку міжнародного співробітництва при МЗС Держави Ізраїль запрошує Вас на ігровий семінар FreshBiz заснований на настільній бізнес грі, яка імітує насичене ділове середовище, стимулює учасників до перегляду їх упереджень у діловій та фінансової активності і розвиває багатовимірне підприємницьке мислення.

Freshbiz надає гравцям можливість:
• Потренуватися у виявленні нових ділових можливостей, орієнтуючись на динамічно мінливу ринкову ситуацію.
• Проаналізувати своє ставлення до грошей, партнерів, конкурентів і виявити у цих областях ті обмежувальні переконання, які гальмують ріст і розвиток.
• Вести переговори та укладати угоди, перетворюючи резерви в готівку, проявляючи креативність в рішенні бізнес завдань, виходячи за звичні рамки і діючи сміливо й ініціативно.

Спікер:
Наталя Мазор – ізраїльський бізнеc-консультант, автор і ведуча тренінгів і семінарів з маркетингу та networking, дипломований тренер Freshbiz.

Умови реєстрації

  • Участь вільна за умови попередньої реєстрації!