Місце для спільного розвитку!

25 04

Експорт орієнтований органічний бізнес: від ідеї до реалізації

Деталі заходу

Вже 25 квітня Ukrainian Food Valley спільно з Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] організовує для вас черговий теоретично-практичний, одноденний управлінський інтенсив, який ми розробили виключно, виходячи з потреб агро МСБ сьогодні. 
2018 рік ми по праву можемо називати роком експорту кращої української продукції. Прислухавшись до ваших порад і голосування на нашій сторінці, ми вдруге обрали тему експорту, але на цей раз ми зробимо акцент на популярну органічну продукцію і формування доданної цінності продукту.
Світ змінюється щохвилини, ми повинні бути в тренді, давати можливість споживачеві отримати найкращий продукт з преміальною якістю.
Малий та середній бізнеси потребують конкретних, якісних знаннь із струтуризації бізнесу та побудови стратегії виходу на міжнародні ринки.
Отриманні знання не тільки розширять можливості вашого бізнесу, але й дадуть змогу структурувати отриманий вами досвід, осмислити правильність рішень, які ви приймаєте кожного дня, виробити абсолютно нові рішення, розширити діловий та загальний світогляд та можливість поглянути на різного роду ситуації під новим кутом.

Запрошенні спікери – викладачі КМБС та топ- менеджери,експерти з експортних стратегій, експорту органіки та впровадження інновацій, що вже успішно працюють на міжнародних ринках.
Владимир Павелко (Volodymyr Pavelko) – заступник декана kmbs з міжнародної співпраці.
Nataliya Gordiychuk – керівник програми AgriFoodMBA, засновниця команії Агрітема.
Mariia Makhnovets – консультант з експорту сільськогосподарської харчової подукції, співзасновник проекту AgroportEX, член Ради Спілки Ukrainian Food Valley.
Олег Максак (Oleg Maksak) – бізнес консультант.
Oleh Myroshnichenko – тренер, консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки.

Вартість навчання 1500 грн, решту оплачує Ukrainian Food Valley.
Тривалість воркшопу – один день
Взяти участь в навчанні можуть топ-менеджери та власники, які мають досвід управління бізнесом не менше 3 років!
Дедлайн подачі заявок – 24 квітня, 14.00.

З усіх додаткових питань – звертайтеся, будь ласка, до Oleg Venger, координатора Ukrainian Food Valley – 096 259 64 37 – oleg.venger.jr@gmail.com

Умови реєстрації

  • Вартість навчання 1500 грн, решту оплачує Ukrainian Food Valley.