Місце для спільного розвитку!

05 02

Додана цінність в органік: практика виробництва і продажів

Деталі заходу

Дата: 05/02/2019
Час: 19:00 - 21:00
Мова: українська
Реєстрація: 18:30

Обсяг продажів органічної продукції в США та ЄС за останні 5 років виріс вдвічі, а різні аналітичні агенції прогнозують збільшення світового органічного ринку до 330 – 440 млрд дол протягом наступних 5 років із річними показниками росту 13-18%. Такі країни, як Австрія і Данія декларують плани щодо переходу на 100% органічний раціон, розпочавши з впровадження органічних меню у дитячих освітніх закладах.

Україна сьогодні має менш ніж 1% земель під органічним виробництвом. Не існує жодних господарських причин тому, щоб і далі заробляти менше на конвенційному гектарі та не відновлювати природну родючість українських земель на фоні прогресуючої динаміки органічного попиту у світі.

Обмежена купівельна спроможність вітчизняного споживача та обережність щодо попиту на органічне зерно у світі не спинили піонерів українського органічного сектору від реалізації своїх проектів.

Серед таких піонерів – і готові до експериментів вітчизняні торгівельні мережі, що сприяли заведенню на ринок продукції із новим змістом органічної якості та не завжди із органічним сертифікатом.

У ПРОГРАМІ ЗАХОДУ:
1. В чому додана цінність органічного виробництва?
2. Які результати отримали піонери органічного виробництва за останні 5 років і які мають плани на внутрішній та зовнішній ринки?
3. Чому лише 1%? В чому причини недалекозорості українського приватного агробізнесу в контексті динаміки та напрямків розвитку світових ринків?
4. Як подолати комплекс «задніх» та увійти у світовий органічний контекст?
5. Чи є у нас свій шлях?

СПІКЕРИ:
Роман МАКУХІН (модератор), лектор, радник з органічного та біодинамічного виробництва, біодинамічний фермер.

Валентин ОБШТИР, банкір, засновник органічного виробництва «Старий Порицьк».

Олександ ПАЗИНЮК, ідеолог та керівник проекту «Лавка Традицій» мережі SILPO.

Умови реєстрації

  • Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації!