- Ukrainian Food Valley
Ринки США та Канади для експортерів органічної агро-продукції
Ринки США та Канади для експортерів органічної агро-продукції
Деталі заходу
Друзі та колеги!
Запрошуємо вас пройти навчання – експорт-інтенсив, що ми організовуємо спільно з Mariia Makhnovets та Kyiv-Mohyla Business School [kmbs].Взяти участь у навчанні запрошуються власники та представники компаній виробників/експортерів органічної та традиційної агро-продукції, представники галузевих асоціацій, консультанти з експорту, представники торгово-промислових палат та всі зацікавлені дізнатися про можливості виходу з органічною агро-продукцією на ринки США та Канади.
За даними FIBL органічний ринок світу cьогодні перевищує 80 млрд Євро.
Органічне виробництво в Україні також дуже стрімко розвивається, а експорт вітчизняної органічної агро-продукції стабільно зростає. У 2016 році обсяг органічної продукції, експортованої з України, склав близько 300 тис. т на суму понад 65 млн Доларів США, а Україна зарекомендувала себе як один з важливих органічних постачальників у світі.
В той час, коли Країни ЄС (Нідерланди, Німеччина, Великобританія, Італія, Австрія, Польща, Бельгія, Чехія, Болгарія та Угорщина) та Швейцарія є основними імпортерами органіки з України, а процеси експорту до них хоч і не надто легкі, але вже давно відпрацьовані, такі країни як США та Канада залишаються досі потенційними партнерами в міжнародній діяльності українських органічних експортерів.
США є найбільшим ринком органічної продукції у світі (38,9 мільярдів Євро). Обсяг всіх органічних продажів в США станом на 2016 р. оцінювався в 47 мільярдів Доларів США. Попит на органічні продукти в США продовжує перевершувати пропозицію імпортних органічних продуктів харчування, що ввозяться до країни з кожного куточку світу, в т.ч. й з України.
Разом із США, Канада знаходиться в п’ятірці лідерів зі споживання органічної продукції. Канадський органічний сектор станом на кінець 2017 р. оцінювався на рівні 5,4 млрд. Канадських Доларів, а канадський органічний імпорт в 2016 р. складав 637 мільйонів Доларів США.
З 1 серпня минулого року набула чинності Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Органічна продукція з України хоч і не є виокремленою в даній Угоді, слід звернути увагу на той факт, що в Канаді з кожним днем зростає попит на органічні та екологічно чисті продукти. Дві третини канадських покупців продовольчих товарів купують органіку щотижня. Тут свою нішу може зайняти й український органічний виробник.
Під час експорт-інтенсиву ви матимете змогу дізнатися більше про:
- ринок органічної агро-продукції в Україні;
- сертифікацію та основні вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції;
- органічний ринок Канади, можливості, що відкриває ЗВТ з Канадою для українських виробників та експортерів органічної агро-продукції та на що звернути увагу під час її постачання;
- органічний ринок США, тренди та сертифікацію, останні вимоги до імпорту української органічної агро-продукції в США та можливі ніші для українських експортерів;
- вимоги до якості органічної продукції, що постачається;
- ефективні логістичні рішення під час експорту органічної агро-продукції в Канаду та США;
- новітню платформу для пошуку покупців органічної продукції без посередників – мобільний додаток Agroportex.bio
…та Отримати запрошення на VIII Міжнародну агропромислову виставку та форум з розвитку фермерства АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 (26-28 липня 2018 року) в рамках святкування 5-тиріччя в Україні.
Вищий пілотаж:
Mariia Makhnovets – незалежний консультант з експорту органічної продукції з України, член ради спілки Ukrainian Food Valley.
Andriy Konyashyn – виконавчий директор Федерації органічного руху України.
Sergiy Galashevskyy – директор сертифікаційного органу «Органік Стандарт»
Oleksandra Brovko – старший експерт з торгівельної та інвестиційної політики проекту CUTIS.
Zoia Pavlenko, експерт з охорони навколишнього середовища проекту CUTIS.
Сергей Кудинов (Sergey Kudinov) – керівник Unimar Logistics Ltd.
Дмитрий Титаренко – керівник Агропорт Україна, засновник AgroportEx.bio.
Вадим Чайковский (Vadim Chaykovsky) – Начальник відділу – державний фітосанітарний інспектор, Відділ карантину рослин, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
З усіх додаткових питань – звертайтеся, будь ласка, до
Oleg Venger – директор Ukrainian Food Valley – 096 259 64 37 – oleg.venger.jr@gmail.com.
Mariia Makhnovets – незалежний консультант з експорту органічної продукції з України, член ради спілки Ukrainian Food Valley – mariia.makhnovets@gmail.co
Умови реєстрації
- Вартість навчання 1500 грн, решту оплачує Ukrainian Food Valley! Дедлайн подачі заявок: 6 червня 2018!
Найближчі заходи
РЕЄСТРАЦІЯ НА
ЗАХІД