Місце для спільного розвитку!

15 02

Емоційний інтелект: розвивай та керуй!

Деталі заходу

Дата: 15/02/2019
Час: 19:00 - 21:00
Мова: українська
Реєстрація: 18:30

Динамічний розвиток технологій вимагає від нас швидкої та віртуозної реакції на підтримку мотивації та профілактику емоційного вигорання.

В умовах роботизації та автоматизації технічні навики (hard skills) все менше відіграють вирішальну роль в оцінці ефективності команди в цілому або кожного її члена окремо.

Ключові компетенції найближчого майбутнього: харизматичність, впевненість, енергічність, здатність швидко налагоджувати нові контакти та підтримувати існуючі відносини, креативний підхід у роботі, високий рівень внутрішньої мотивації, тощо…
І головне місце тут посідають емоції!!!

Ще у 2016 році на Всесвітньому економічному форумі емоційний інтелект увійшов у топ-10 критично необхідних навиків, які необхідно розвивати!

Як знаходитись у балансі із оточуючим світом та самим собою? Чому саме здатність розпізнавати свої власні емоції і емоції інших людей та здатність управляти ними відіграє все більшу роль у бізнесі та мотивації? Чому слід розвивати свій персонал на новому рівні і як саме це робити?

На ці та інші питання нададуть відповіді наші СПІКЕРИ:

Ірина ГОЛОВКО, засновник та СЕО Центра емоційного розвитку персоналу Life & Work Balance. Має більше 15 років досвіду роботи у корпоративному бізнесі. Понад 10 років вивчає методи розвитку soft skills та їх імплементації в корпоративному сегменті. 

Олеся ОМЕЛЯНЕНКО, співзасновник та PR-директор Центра емоційного розвитку персоналу Life & Work Balance. МВА. Одинадцять років досвіду роботу із системними компаніями та різними колективами. Сім років досвіду роботи у комунікації.

У ПРОГРАМІ:
1. Під час зустрічі ми РОЗБЕРЕМО природу емоцій, джерела їх виникнення та етапи розвитку.
2. ЗРОЗУМІЄМО, як справитись із емоційними сплесками та направити енергію у позитив та конструктив.
3. В результаті Ви ОТРИМАЄТЕ прості та дієві базові інструменти екологічної трансформації емоцій, які Ви зможете застосувати як для самого себе, так і для колективу.

 
Мова заходу – українська!

За додатковою інформацією будь-ласка звертайтесь до виконавчого директора Ukrainian Food Valley Наталії МАЄВСЬКОЇ за телефоном: +38 050 846 888 2!

З повагою,
команда UFV

Умови реєстрації

  • Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації! Ви отримаєте підтвердження реєстрації на імейл, вказаний у реєстраційній формі!